The information on this site is not intended or implied to be a substitute for professional medical advice, diagnosis or treatment. Content within the patient forum is user-generated and has not been reviewed by medical professionals. Other sections of the Melanoma Research Foundation website include information that has been reviewed by medical professionals as appropriate. All medical decisions should be made in consultation with your doctor or other qualified medical professional.

Witra Medikal

View Profile

Base

Bio

Witra Medikal, hasta bakımında kullanılan çeşitli tıbbi ekipmanların yanı sıra, hasta yatağı ve havalı yataklar gibi özel ürünlerin satışını yaparak sağlık sektörüne hizmet vermektedir.

Witra Medikal, hasta yatağı ve havalı yataklar gibi ürünlerin satışını yapmaktadır. Hasta yatakları, hastaların konforunu ve bakımını sağlamak için tasarlanmış özel yataklardır. Bu yataklar, yatağın pozisyonunu ayarlamak, yara oluşumunu önlemek, hareket kabiliyetini artırmak gibi işlevlere sahip olabilir.

Havalı yataklar ise hava basıncı kullanarak vücut üzerinde eşit bir basınç dağılımı sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Bu yataklar, basınç noktalarının oluşmasını önleyerek yatak yarası riskini azaltmaya yardımcı olabilir. Havalı yataklar, özellikle yatakta uzun süre yatmak zorunda olan hastalar veya basınç yarası riski taşıyan bireyler için önemli bir ekipmandır.

Display Name

Witra Medikal

I am

the patient

Initial Diagnosis Month

January

Initial Diagnosis Year

2002

Stage at Diagnosis

Stage 4

Current Stage

Stage 1